Enerjideki çözüm ortağınız..

Kısaca İzel Elektrik


1984 yılında yönetim kurulu başkanımız EKREM İZCİ tarafından kurulan İZEL ELEKTRİK başlangıçta besleme trafoları, kaynak makineleri ve regülatör imalatı yapmakta iken A.G. taahhüt işleri ve elektrik malzemeleri ticareti ile faaliyet göstermektedir

Bayilikler


Bayiliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız

İletişim


ADRES : Yeni Sanayi Sitesi Cumhuriyet Caddesi No:202/1 Karesi/ Balıkesir

CEP TELEFON : 0533 275 24 36
CEP TELEFON : 0532 285 96 29
TELEFON : 0266 249 47 00
MAİL : izel@izel.com.tr
ŞİRKET PROFİLİ - İzel Elektrik - Balıkesir

ŞİRKET PROFİLİ

Kalite Politikamız
Hizmetlerimiz
Misyonumuz
Hakkımızda

Şirketimiz;

 
1984 yılında yönetim kurulu başkanımız EKREM İZCİ tarafından kurulan İZEL ELEKTRİK başlangıçta besleme trafoları, kaynak makineleri ve regülatör imalatı yapmakta iken A.G. taahhüt işleri ve elektrik malzemeleri ticareti ile faaliyet göstermektedir.
 
1990 yılında kollektif şirketi yapılanması ile daha önce hazırlığını tamamladığı su grubu, ısı grubu, O.G taahhüt işleri yanısıra elektrik malzemeleri ve maline toptan ve perakende ticareti faaliyetini arttırmış ve bölgede daha etkin biçimde hizmet vermeye decam etmiştir. Bu konulardaki önemli ve konusunda uzman markalarınında bayiliklerini üstlenmiştir.
 
1998 yılında yeniden yapılanarak İZEL ELEKTRİK SAN. TİC. TAAH. ve YAT.A.Ş adını alan şirketimiz kurumsallaşarak bügün merkezde 7 (yedi) katlı iş merkezi, sanayi bölgesinde 1000m2 kapalı, 600m2 açık depo ve mağzası ile kendi bünyesindeki uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.
 
yeni yapılanması ile yatırım konularına önem vermeyi hedefleyen şirketimiz İZSAN LTD. ŞTİ. ile taahhüt işlerini daha profesyonel şekilde yapmaya, EMİ PLASTİK SANAYİ LTD.ŞTİ. ile elektrik malzemeleri imalatına yönelmiştir.
 
Müşteri memnuniyeti ön planda tutan anlayışı ile tüm çalışanlarında bunu ilke edinen şirketimiz çağdaş hizmet prensipleri ile bunu sürdürmektedir.
 
Copyright © 2013 - Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi izinsiz kopyalanıp çoğaltılamaz / Tasarım : Özgüweb